PIERWSZE WRAŻENIA/OPINIE

Sprawy ogólne, testy, recenzje, dane techniczne...

PIERWSZE WRAŻENIA/OPINIE

Postprzez mroczki » 26 Lut 2014, 16:48

WITAM WSZYSTKICH posiadaczy Moto G,

Jako że chce być wierny marce jeszcze w tym tygodniu chce sobie sprawić Moto G 16gb.
Pytanie do użytkowików - Czy wszystko z waszymi telefonami ok? jakies wady wrodzone/albo wtórne łatwo wychodzące podczas uzytkowania??
pare miechow od premiery mienlo wiec pewnie juz mozna cos powiedziec na temat. Czy mam go kupić czy raczej MUKA ??
Z GORY DZIEKI ZA OPINIE
mroczki

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: PIERWSZE WRAŻENIA/OPINIE

Postprzez Piaer » 28 Lut 2014, 03:16

Telefon tani jak barszcza, a mocny jak sgs3. Wykonanie raczej okej, szkło to gorilla glass 3. Nowy soft, bateria trzyma super długo.

Wady? Minimalne. Lekko luźne guziki, delikatnie skrzypiąca obudowa.

Generalnie wszystko lux ok.
Telefon: Motorola Moto G
ROM: Stock KitKat 4.4.2
Mój chomik z plikami użytkowymi dla Defy: http://chomikuj.pl/lyft/Android
Mój blog o Moto G: http://motorola-g.blogspot.com/
Piaer

Has thanked: 9 times
Have thanks: 102 times

Postprzez snuffmajster » 13 Kwi 2014, 19:57

U mnie obudowa nie skrzypi :) Co do guzików to da się przeżyć :) Bateria jest po prostu genialna :D
Motorola Moto G 16GB (smartfon o którego baterię nie muszę się martwić a do tego zapier**** :D)
snuffmajster

Miejscowość: Solec Kujawski/Bydgoszcz

Postprzez Piaer » 14 Kwi 2014, 22:26

Bateria fakt, genialna z pełną świadomością znaczenia tego słowa. Co do obudowy, to mi też nie skrzypiała na początku :P
Telefon: Motorola Moto G
ROM: Stock KitKat 4.4.2
Mój chomik z plikami użytkowymi dla Defy: http://chomikuj.pl/lyft/Android
Mój blog o Moto G: http://motorola-g.blogspot.com/
Piaer

Has thanked: 9 times
Have thanks: 102 times

Postprzez mobi » 21 Lip 2014, 13:22

Pozostałem wierny Motoroli i po Razr i kupiłem Moto G, bawię się nią od 3 dni i na razie nie znalazłem żadnych słabych stron poza wagą, jednak poza LG G2 i L90, które maja około 120 gram wagi, reszta smartphonów 4,5-5 cali waży 140-150 gram.
Nortel 1822 -> SE T10 -> SE T20 -> Sony J70 -> SE P1i(zalany) -> Samsung Solid B2100(żyje) -> Motorola Defy -> Motorola Razr i(zalany) -> Motorola Moto G :)
Motorola Moto G 8GB stock 5.0.2 (z x-kom.pl) Quadrant Standard - 8663 pkt. Antutu - 17549 pkt.
Image
Samsung Galaxy Android Forum | Sony Xperia Android Forum | LG Swift Android Forum | MS Lumia Android Forum
mobi
Administrator

Has thanked: 7 times
Have thanks: 18 times

Postprzez arletta87 » 03 Mar 2015, 22:21

bateria naprawdę świetna, nie sądziłam że się tak będzie spisywać :)
arletta87

Postprzez martad » 03 Maj 2015, 03:10

Naprawdę jak na ten standard cenowy telefon spisuje się bardzo dobrze. Dobry wyświetlacz, mocna bateria, wszystko działa bardzo sprawnie ;)
martad

Postprzez Krzysiek.P » 07 Paź 2015, 12:46

Używam telefonu od stycznia 2014 i jestem niesamowicie zadowolony. Miałem w międzyczasie xperię M2 i galaxy grand prime. Pierwszy sprzedałem po miesiącu, drugi po trzech dniach... Moto znosi ciężkie lanie każdego dnia, kilka razy solidnie go zamoczyłem, baterię ładuję codziennie. Przeżył solidnego softbricka przy zmianie systemu na 5.0.2 (nie chciało mi się dłużej czekać na OTA). Telefon przecudowny w obsłudze (zwłaszcza na lolipopie) i nie muli nawet w połowie tak, jak wymienione wyżej graty konkurencji. Polecam każdemu wszystko z logo Motoroli.
Krzysiek.P

Wróć do Ogólne, Testy, Porównania i Recenzje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości