Zakładanie strony internetowej

Rozmowy o wszystkim

Zakładanie strony internetowej

Postprzez martaka » 02 Paź 2014, 17:34

Hej,

Chcę założyć stronę internetową ale nie bardzo się na tym znam . Widziałam że na http://mamfirme.pl jest możliwość stworzenia strony z gotowego szablonu może znacie inne strony tego typu żebym miała porównanie przed zakupem .

Pozdrawiam,
martaka
martaka

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Zakładanie strony internetowej

Postprzez monia_2012 » 10 Paź 2014, 11:37

Znajdziesz również darmowe szablony....
A jak chcesz zakupic to daj ogloszenie. Strone zrobią Ci juz od 50 zł ale ne tam gdzie Ty zagladałas...
monia_2012

Postprzez kamilajoz » 24 Paź 2014, 11:58

50 zł to za wizytówkę. Ale fakt to nie duzo w porównaniu do firm...
kamilajoz

Postprzez gwiazdeczka » 13 Sty 2015, 23:41

Dużo znajdziesz taki stron z darmowymi szablonami. Ale moze zastanow sie czy nie przylozyc sie do tego bardziej i stworzyc cos samemu od poczatku?
gwiazdeczka

Postprzez samurajjka » 12 Lut 2015, 10:41

Tyle że jeśli ktoś nie ma o tym zielonego pojecia może wpaść po uszy.
samurajjka

Postprzez hipijo » 16 Mar 2015, 23:35

Daj spokój, też chciałam wziąć to na własne barki, ale się przeliczyłam. To nie jest takie proste jak mi się wydawało. Ale też jestem zła, bo mam w głowie konkretną wizję, tylko nie umiem jej przekazać potencjalnym wykonawcom. Ja szukałam i w zasadzie szukam dalej wykonawcy na oferii. Ale ceny mnie trochę przerażają :X
hipijo

Postprzez ktcmp » 25 Mar 2015, 12:44

Przecież, założenie strony internetowej jest bardzo proste i nie jest zbytnio czasochłonne;p
ktcmp

Postprzez MarcinM1992 » 22 Kwi 2015, 15:28

Uważam, że lepiej poczytać dajmy na to o platformie blogowej Wordpress, na początek do testów można założyć darmowego bloga, a po poznaniu podstaw za niewielkie pieniądze proponuje postawić wordpressa na własnej domenie z własnym serwerem, na dłuższa metę takie rozwiązanie jest korzystniejsze
MarcinM1992

Postprzez martad » 03 Maj 2015, 03:03

Też uważam, że zakładanie stron w oparciu o Wordpressa to najkorzystniejsze i najbardziej przyszłościowe rozwiązanie. Sama z niego korzystam.
martad

Postprzez Phibus » 04 Kwi 2016, 13:23

Wordpress jest najlepsze rozwiązanie. Prosty w obłudze nawet dla laika, więc jak chcesz zrobić sobie stronę to tylko w Wp.
Phibus

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Następna

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość