Na co zwracać uwagę przy zakupie "używki ?"

Sprawy ogólne

Re: Na co zwracać uwagę przy zakupie "używki ?"

Postprzez arletta87 » 03 Mar 2015, 22:16

skarbnica wiedzy dla laika, zawsze się boję kupować używane, ale może zmienię zdanie :P
arletta87

Postprzez czaja » 17 Cze 2015, 12:06

Myślę, że warto przyjrzeć się obudowie. Nawet jeśli się "trzyma", to w dużej mierze świadczy o tym w jaki sposób traktował go poprzedni właściciel.
czaja

Postprzez Esmeralda » 13 Kwi 2016, 10:56

Na co zwracać uwagę? na wszystko :D kupienie telefonu używanego skończyło się kupieniem telefonu w salonie, ale może akurat brakowało mi szczęścia ;)
Esmeralda

Postprzez Kamil93 » 01 Sie 2016, 00:25

Witam, dużo ciekawych informacji na pewno się przydadzą dzięki :)
Kamil93

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Postprzez Lanney » 24 Sie 2016, 22:52

Po tak wiekowym modelu, to już nie wiadomo czego się spodziewać :) Tak serio ostała mi się jedna sztuka motki. W miejscu łączenia śrubek popękała obudowa. Moja druga motka miała ten sam problem... Z czasem zatyczki całkowicie się wyrobiły. Na plus bateria. W obu przetrwała ponad 5 lat katowania! Trzyma pół dnia, ale wciąż żyje :D na szczęście nowa nie jest droga. Podsumowując - sprawdzić obudowę, zatyczki i markery na obecność wilgoci. Mile widziane customowe oprogramowanie, bo Froyo to już archaizm. Z 2.3 wzwyż jeszcze da się przeżyć.
Xiaomi Redmi Note 4X

była - Sony Xperia Z C6603 Lollipop 5.1.1.

była - Motorola Defy Codenameandroid 3.6.6 @1.2 ghz + Custom Kernel 2.6.32.60-Jellybean Kayant + 16GB Sandisk class 4

Zielona soczewka
Lanney

Miejscowość: Bielsko-Biała
Has thanked: 4 times
Have thanks: 14 times

Postprzez martynaly1991 » 28 Lut 2017, 15:04

Ja jestem zdania , że najlepiej nie kupować używanego sprzętu . Nie wiadomo co kto przy nim majstrował . Wolałabym jednak trochę zaoszczędzić i kupić telefon w sklepie lub salonie .
martynaly1991

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości