[Akcesoria] Ballistic Hard Shell

Sprawy og贸lne, testy, recenzje, dane techniczne...

[Akcesoria] Ballistic Hard Shell

Postprzez Chamelleon » 31 Pa藕 2012, 12:36

Witam ponownie na forum.
Z racji tego, 偶e brakowa艂o mi mocy w Defy zainwestowa艂em w Atrixa, wi臋c troch臋 postaram si臋 poci膮gn膮膰 ten dzia艂 na forum.
Na pocz膮tek kr贸tki opis Ballistic Hard Shell.

Tak wi臋c szukaj膮c ochrony na moja nowa zabawk臋 przejrza艂em mn贸stwo pokrowc贸w i innego badziewia i nic za bardzo mi nie odpowiada艂o.
Sklanialem si臋 g艂贸wnie w stron臋 Hard Shell gdy偶 Hard Core mnie dra偶ni protektorem na wy艣wietlaczu gdy偶 jak dla mnie jest "za ma艂y po艣lizg".
Tak wi臋c w gr臋 wchodzi艂y produkty od OtterBox oraz Case Mate ale tu te偶 by艂 problem. OtterBox Commuter jest niby fajnym rozwi膮zaniem lecz tak jak w przypadku Defy gumowe elementy si臋 rozci膮gaj膮. Case Mate super shell z "艂aman膮" tylna cz臋艣ci膮 aby nie by艂o konieczne 艣ci膮ganie shella do zamontowania telefonu w HD Dock'u lecz s膮 one bardzo rzadkie i cena na eBay to oko艂o 180 z艂.
Przejrza艂em jeszcze kilka innych ale by艂y to tylko zwyczajne nak艂adki a偶 w ko艅cu trafem.
Ballistic HS jest ciekawym wyborem gdy偶 nie jest zrobiony jak w przypadku OtterBox'a z mi臋kkiej gumy i plastikowej pokrywy lecz g艂贸wnym elementem jest utwardzona guma, na rogach twarda prawie jak plastik i do tego w sumie tylko na cz臋艣膰 ty艂u zak艂adania jest plastikowa nak艂adka w miejscu gdzie trzyma si臋 telefon. Oczywi艣cie plastik ma antypo艣lizgow膮 faktur臋 aby telefon nie wyslizgn膮艂 si臋 z r臋ki. Ca艂o艣膰 jest idealnie dopasowana, tworzywo jest wysokiej jako艣ci, wygl膮da ca艂kiem fajnie i telefon przestaje by膰 jak myd艂o w d艂oni.
Niestety jak wszystko ma te偶 s艂abe strony ale jak na razie tylko 2 znalaz艂em. Pierwsza to oczywi艣cie trzeba go zdj膮膰 偶eby zadokokowa膰 telefon a druga to cienka, mi臋kka guma nad gwiazdami USB i HDMI ale to akurat jest wymagane aby naci膮gn膮膰 gumow膮 cz臋艣膰 na telefon.
Co do zalet to chyba najwi臋ksz膮 jest cena, za shella z przesy艂k膮 ze stan贸w zap艂aci艂em 80 z艂 na ebay.com.

Jakby co pokrowiec ju偶 przetestowany - upadek z dwu-metrowej antresoli nie wywar艂 najmniejszego wra偶enia na telefonie, nawet si臋 nie wy艂膮czy艂.

Dla zainteresowanych filmik z shellem oczywi艣cie nie mojego autorstwa https://www.youtube.com/watch?v=gNccl72Gy4k&feature=youtube_gdata_player.

uploadfromtaptalk1351675821815.jpg

Wysy艂ane z mojego MB860 za pomoc膮 Tapatalk 2
Image
Motorola Atrix - 2.3.4-4.5.2A-74_OLE-31.1 Unlocked
http://chamelleon.com.pl/
Chamelleon

Miejscowo艣膰: Krak贸w
Has thanked: 0 time
Have thanks: 23 times

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 3 go艣ci