Motorola RAZR i co dalej

Sprawy og贸lne, testy, recenzje, dane techniczne...

Motorola RAZR i co dalej

Postprzez skipol » 12 Sie 2014, 12:25

Od niepami臋tnych czas贸w korzystam z Motoroli, jeszcze od czas贸w "偶eberka, czy kaloryferka" (jak zwa艂 tak zwa艂) z lat 90-tych. Potem by艂a V50, V66 itd. Teraz RAZR i nie wiem co dalej. Modele G i E jako艣 mnie nie przekonuj膮, raczej nie ta p贸艂ka, mo偶e kto艣 doradzi co mo偶na teraz kupi膰 w por贸wnywalnej klasie, oczywi艣cie motorola.
skipol

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Re: Motorola RAZR i co dalej

Postprzez mobi » 16 Sie 2014, 16:17

Moto G to teraz p贸艂ka dawnego RAZR. Moto X p贸艂 p贸艂ki wy偶ej. Ja z czystym sumieniem polecam Moto G, a dla szpanu mo偶na Moto X.
Nortel 1822 -> SE T10 -> SE T20 -> Sony J70 -> SE P1i(zalany) -> Samsung Solid B2100(偶yje) -> Motorola Defy -> Motorola Razr i(zalany) -> Motorola Moto G :)
Motorola Moto G 8GB stock 5.0.2 (z x-kom.pl) Quadrant Standard - 8663 pkt. Antutu - 17549 pkt.
Image
Samsung Galaxy Android Forum | Sony Xperia Android Forum | LG Swift Android Forum | MS Lumia Android Forum
mobi
Administrator

Has thanked: 7 times
Have thanks: 18 times

Re: Motorola RAZR i co dalej

Postprzez DanielMotog3 » 30 Lip 2016, 16:30

Starsza generacja modeli Motoroli (np w艂a艣nie V3) to zupe艂nie co innego pod praktycznie ka偶dym wzgl臋dem por贸wnuj膮c do tego co robi膮 dzi艣. Przedewszystkim zastan贸w si臋 czy system Android Ci odpowiada. Je艣li tak to ja polecam Moto G3 w wersji 16GB, je艣li mo偶esz wyda膰 wi臋cej to z Moto X te偶 na pewno b臋dziesz zadowolony.
Je艣li Android jednak jest dla Ciebie czarn膮 magi膮 to polecam iPhona np model SE.
Generalnie na YouTube jest masa recenzji telefon贸w warto si臋 zorientowa膰.
Powodzenia ;)
DanielMotog3

Has thanked: 0 time
Have thanks: 0 time

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Bing [Bot] oraz 3 go艣ci